LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO EKSKLUZIVE/ Delfinët "spektakël" në brigjet e Vlorës

11 Korrik 2023, 09:19, Aktualitet CNA

VIDEO EKSKLUZIVE/ Delfinët "spektakël" në brigjet e

Definët janë shfaqur sërish këtë verë në brigjet e Vlorës për të dhuruar spektakël për shqiptarët dhe turistët e huaj.

Në videon e mëposhtme shfaqen disa delfinë, të cilët notojnë shumë pranë varkës së disa turistëve. 

Për turistët që pushojnë në brigjet shqiptare, shfaqja e delfinëve bëhet një kujtim i paharrueshëm që mbetet me ta për një kohë të gjatë dhe i shtyn ata të kthehen për të përsëritur këtë përvojë të jashtëzakonshme./CNA

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga