LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

SPAK kërkon arrestimin e Ahmetajt/ Nikolla tregon datën dhe orën kur do të mblidhet Këshilli i Mandateve

10 Korrik 2023, 14:08, Aktualitet CNA

SPAK kërkon arrestimin e Ahmetajt/ Nikolla tregon datën dhe orën

Pas kërkesës së SPAK-ut për arrestimin e Arben Ahmetajt, kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka zbuluar se Këshilli i Mandateve do të mblidhet ditën e nesërme në orën 16:00.

Në urdhrin e kryetares së Kuvendit thuhet se mbledhja do të zhvillohet me dyer të mbyllura.  

SPAK kërkon arrestimin e Ahmetajt/ Nikolla tregon datën dhe orën

Lajmet e fundit nga