LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rregulli e do që të flasim edhe kur reagojnë/ Manjani nxjerr fotot, ‘thumbon’ Veliajn

30 Maj 2022, 20:29, Aktualitet CNA
“Rregulli e do që të flasim edhe kur reagojnë/ Manjani
Ylli Manjani

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, denoncoi pak ditë më parë se në rrugën "Alla", kanë plasur tubacionet e ujërave të zeza dhe uji ka vërshuar mbi rrugë.

Manjani deklaronte se vetëm dy ditë më parë punonjësit bënë punime në këtë vend, por nuk zgjidhën problemin e tubacioneve.

Sot, disa ditë më pas, Manjani ka publikuar disa foto të tjera, ku duket se problemi tashmë është zgjidhur dhe ujërat e zeza janë në kanal, ndërsa ka dhe një mesazh për Veliajn.

“Me thënë të drejtën e paskan mbyllur gurgullimën e m*tit që denoncova para 4 ditësh.

Ujrat e zeza tashmë janë në kanal. Era e keqe ka ikur. Besoj se do të duhet edhe ta asfaltojnë...

Rregulli e do që të flasim edhe kur reagojnë.

Në rregull Erion!

Noted...”/E.T.CNA.al

“Rregulli e do që të flasim edhe kur reagojnë/ ManjaniLajmet e fundit nga