LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Propozimet e PD-së për dekomunistizimin/ “Çmendet” Tabaku: yyyyyyyyyy

10 Gusht 2022, 13:34, Aktualitet CNA

Propozimet e PD-së për dekomunistizimin/ “Çmendet”

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, në një emision televiziv ka folur për parimet e dekomunistizimit që PD-ja mendon t’i propozojë.

Këto parime ajo i ka hedhur dhe në rrjete sociale, ku ka rënë në sy komenti saj me “yyyyyyyyyyy”.

“3 parimet e dekomunistizimit që propozon PD-ja: Hapje dosjesh. Dekomunistizim. Lustracion”, shkruan Tabaku në rrjete sociale, duke e shoqëruar me pasthirrmën “yyyyyyyyyy”.

Temperaturat ditët e fundit kanë rënë, por siç duket Tabaku nuk i ka ndier duke e treguar këtë gjë edhe nga mënyra se si është shprehur te statusi mbi propozimet e PD-së për dekomunistizimin.

Propozimet e PD-së për dekomunistizimin/ “Çmendet”

Lajmet e fundit nga