LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama, nga Turqia: Kemi gati projektet për përballimin e krizës energjetike dhe ushqimore

10 Gusht 2022, 13:28, Aktualitet CNA
Rama, nga Turqia: Kemi gati projektet për përballimin e krizës
Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Erdogan

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Presidentin e Turqisë, Recep Tayip Erdogan.

Rama zbulon se është diskutuar mbi projektet konkrete për përballimin e dy sfidave të mëdha të kohës, garantimin e energjisë dhe lëndëve ushqimore bazë.

“Takim si gjithnjë vëllazëror me Presidentin Erdo?an dhe projekte konkrete për përballimin e dy sfidave të mëdha të kohës, garantimi i energjisë dhe lëndëve ushqimore bazë”, shkruan Rama krahas fotos me Erdogan./ CNA.al

Rama, nga Turqia: Kemi gati projektet për përballimin e krizës

Lajmet e fundit nga