LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas mesazheve erotike në Kuvend/ Deputeti kapet në dhomat e hotelit, fotot në duar të Hysenbelliut

4 Shtator 2022, 09:49, Aktualitet CNA

Pas mesazheve erotike në Kuvend/ Deputeti kapet në dhomat e hotelit,

Deputeti i video-skandalit erotik, Ervin Salianji, që tashmë njihet edhe si “babalja”, është fotografuar në një dhomë hoteli.

Informacioni është dhënë nga gazetari Mero Baze me anë të një editoriali,i cili shkruan se Irfan Hysenbelliu ka fotografuar Salianjin në një nga dhomat e hotelit në Prestige resort.

Pra bëmave të Salianjit, me mesazhet erotike me G.D, të shkëmbyera në një seancë parlamentare në sallën e Kuvendit u janë shtuar edhe foto nga Prestige resort.

Dhe për më tepër këto foto janë në duar të Irfan Hysenbelliut, që duket se do të mbahen si as nën mëngë, për t’ja hedhur në publik, nëse Salianji ndryshon qëndrim ndaj tij.

Pas mesazheve erotike në Kuvend/ Deputeti kapet në dhomat e hotelit,

“Një mik i tij më tregoi në konfidencë dje, se tek dhoma ku flinte (nuk e di sa herë ka fjetur) Taulant Balla, Irfani ka fotografuar Salianjin duke hyrë dhe e ka nisur foton gjithandej, për të treguar se me kë e ka zëvendësuar. Nuk di sa e vërtetë është, por ideja duket origjinale e Irfanit dhe e besueshme”, shkruan Mero Baze.

Pra, mund të përsëritet i njëjti rast si me kreun e grupit parlamentar socialist, që Irfani i përmend ndenjen, drekat, darkat në hotelin e tij dhe publikon foto me të, në krah edhe të socialistëve të tjerë, siç është kryeministri Edi Rama.

“Patronazhistin' e radhës, që i garanton biznesin politikisht. Dhe mendo pas ca vitesh se ç’mund të na tregojë se çfarë ka gjetur në dhomën e Salianjit apo Gridës, nëse ata nuk digjen me benzinë për të, siç duhej të digjej Taulanti”, shkruan ndër të tjera Baze.

Mesazhet erotike në Kuvend

Në vitin 2018, Salianji, në sallën e Kuvendit, gjatë një seasnve plenare u filmua teksa shkëmbente mesazhe erotike në G.D.

Nga biseda konstatohet se G.D. ndoshta ishte një nga “mikeshat” më të ngushta të Ervin Salianjit. Nuk dihet pse ka ndodhur gjithë ky shkëmbim i fortë mesazhesh me fjalë banale por edhe me kontekste të forta erotike.

Më poshtë teksti dhe videoja e plotë e bisedës të Ervin Salianjit me G.D.

Ora 10:28 e mëngjesit, seancë plenare Parlamenti i Shqipërisë.

GD – Bashkebiseduesi është Ervin Salianji, ai që shkruan.

Pas mesazheve erotike në Kuvend/ Deputeti kapet në dhomat e hotelit,

GD: Pis

…..të vish si shk*rdhatë

Ptuuu

Se po na vjen ti si shk*rdhatë

Po erdhe

Pleh i ndyrë

Pasi ke shkelur çdo gjë

Ndyrësirë

Ta mbash mend e tu shkruftë në fytyrë

Që s’më dhe kurrë asnjë shpirt

Mallkuar

U përdrodhe për gjithkënd në vuajtje

ES:  Jo s’të jap dot

Kur qan për ishin

Dhe ma thua si dramë

GD: Boll o ndyrësirë e ndyrë

ES: Gjej paqe

GD: Do ta shkarravis surratin

ES: Me ata që të bëjnë mirë

GD: Që vetëm më dërrmove

ES: Unë njeri pis jam

GD: Pleh

Pleh

ES: Po pleh jam

ES: Tragjedia dhe pështirësia jote

GD: Ndyrësi e kobshme

Si nuk u gëzove një herë

S’të kam kërkuar asgjë vetëm kam dhënë

Dhe arrite deri në atë ndyrësi

ES: Këto gjeji tek më të bukurit që q*

GD: Sa të më thuash

ES: Po i thua sikur i ke dhënë bukë qenit

Jo si kënaqësi e përbashkët

GD: Ti s’ke nevojë për gjë se je e madhe duhet të japësh

ES: Ke të drejtë

Paskam qenë një pleh

GD: Dhe pasi të japësh duhet të kënaqesh që jep

ES: Qen  pleh

GD: Unë s’kam të drejtë

Unë jam dështim

ES: Paskam ndarë dhe divorcuar

GD: Q*u

Q*u

ES: Dhe Dait u paskam shkaktuar këtë

GD: Dhe ndyrësohu me kë do

ES:  Po q*u ti me më të bukurit që q*

Siç e the

Une ndyrësi…..

Lajmet e fundit nga