LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida Duma “merr” në mbrojtje Ervin Salianjin/ As me mustaqe nuk e marrin seriozisht "Babalen”

16 Qershor 2022, 11:40, Politikë CNA
Grida Duma “merr” në mbrojtje Ervin Salianjin/ As me mustaqe
Grida Duma dhe Ervin Salianji

Grida Duma ka marrë në mbrojtje Ervin Salianjin, gjatë seancës parlamentare.

Salianji prej disa kohësh po shfaqet me një luk ndryshe, me mustaqe, ndoshta për t’u marrë më shumë seriozisht.

Por, mustaqet duket se nuk e kanë ndihmuar dhe në këtë pikë, është “hedhur në sulm” deputetja Grida Duma.

Grida Duma “merr” në mbrojtje Ervin Salianjin/ As me mustaqe

Kjo e fundit iu ka kërkuar deputetëve socialistë, duke i bërë thirrje drejtueses së seancës Ermonela Felaj, që të mbajnë qetësi kur flet Salianji, pasi është përfaqësues i popullit.

Duma: Gjatë gjithë kësaj kohe që flisnin përfaqësuesit ka vetëm zhumë atje. A mund të ketë pak respekt, a mund të mbahet qetësi. A mund të ketë një lloj serioziteti. Minimalisht etika sipërfaqësore a mund të mbahet në këtë Kuvend.

Felaj: Sigurisht që respekti në sallë ndaj dikujt që flet është diçka e logjikshme, çdo njeri duhet të kujdeset vetë për respektin./CNA.al

Lajmet e fundit nga