LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk përmbahet Ndoka/ “Lul Basha po e han turpin me m*t”

5 Gusht 2023, 17:07, Aktualitet CNA

Nuk përmbahet Ndoka/ “Lul Basha po e han turpin me m*t”

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, kthimin e Lulzim Bashës në krye të PD-së së vulës e ka komentuar me një shkrim ku nuk ka treguar vetëpërmbajtje.

Në rrjetet e tij sociale Ndoka shkruan  “Të gjithë e kanë hangër turpin me bukë, Lul B po e han me m*t”.

Ky reagim i Nokës vjen pas fitores së zgjedhjeve fallco për kreun e PD-së së vulës me votues imagjinarë nga ana e Bashës dhe takimeve të njëpasnjëshme që është duke zhvilluar në qarqet e vendit me “petritat” e tij./CNA.al

Nuk përmbahet Ndoka/ “Lul Basha po e han turpin me m*t”

Lajmet e fundit nga