LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nikolla kërcënon deputetët e PD-së: Do t’iu heq fjalën

13 Shkurt 2023, 18:02, Aktualitet CNA
Nikolla kërcënon deputetët e PD-së: Do t’iu heq
Foto ilustruese

Kryeparlamnetarja Lindita Nikolla iu ka hequr fjalën në Kuvend depuetëtve të PD-së, Oerd Bylykbashi dhe Flamur Nokës.

“Jeni kryeparlamentarja që keni shkelur në mënyrën më brutale Kushtetutën.

Do mbahesh mend si kryeparlamentarja që thyen rregullat”, ka thënë Bylykbashi.

Pas kësaj, kryeparlamentarja iu ka hequr të drejtën e fjalës dy deputetëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga