LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në prag të Samitit të BE-së dhe protestës së Opozitës/ Çfarë do të paralajmërojë sot Muhamet Rrumbullaku

3 Dhjetor 2022, 10:36, Aktualitet CNA

Në prag të Samitit të BE-së dhe protestës së

Në orën 11:30, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rumbullaku, do të zhvillojë një konferencë për shtyp, në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Ky është njoftimi që ka ardhur mëngjesin e sotëm nga Policia dhe nuk dihet cila është tema që do të nxjerrë Rrumbullakun para mediave.

Por nisur nga situatat e fundit dhe ngjarjet që priten në ditët në vijim, kjo lëvizje e Rrumbullakut, i paraprin, Samitit të BE-së që do të mbahet me 6 dhjetor në Tiranë dhe protestës së opozitës, paralajmëruar për t’u mbajtur në po të njëjtën ditë./CNA.al

Lajmet e fundit nga