LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas “vaji” në “Top Channel”/ Ish zëdhënësja e Bashës që bënte seks në varkë ikën nga “Përputhen”

2 Dhjetor 2022, 19:46, Aktualitet CNA
Plas “vaji” në “Top Channel”/ Ish
Oriela Nebijaj

Një vaj i madh ka plasur mbrëmjen e sotme në “Top Channel”, ku është larguar nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, moderatorja Oriela Nebijaj.

Në studio kanë shpërthyer lotët për largimin e moderatores, e cila pranoi mandatin e deputetes, pasi Grida Duma iku nga Parlamenti për t’u bërë moderatore.

Ajo u suprizua nga stafi i emisionit me disa mesazhe dhe me një tortë, gjë që bëri që moderatorja të përjetonte emicione të forta.

Kujtojmë se Nebijaj pranoi mandatin e deputetes dhe do të zërë në Kuvend karrigen e Grida Dumës.

Mandati i deputetes i kalonte ish-zëdhënëses së Lulzim Bashës, së cilës i pëlqen seksi në varkë, pasi në zgjedhjet e 2021-shit ka siguruar 5599 vota preferenciale./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga