LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nasip Naço provokon në Komisionin e Sigurisë/ “Agron Çela, "ndez” Ferdinand Xhaferrajn

17 Janar 2023, 12:27, Aktualitet CNA

Nasip Naço provokon në Komisionin e Sigurisë/ “Agron

Komisioni i Sigurisë ka nisur punimet për sesionin e ri parlamentar mes debatesh.

Shkak është bërë urimi për mirëseardhjen në grupin e PS-së, Agron Çelës nga kryetari i Komisionit Nasip Naço.

Gjatë urimit ka reaguar deputeti i PD-së, Ferdinand Xhaferraj, të cilit nuk i kanë pëlqyer fjalët e Naços.

Nasip Naço: Para se t'ju jap fjalën zoti Ministër, doja t’i uroja mirëseardhjen zotit Çela në PS, ndihma dhe kontributi tuaj….

(Reagon Ferdinand Xhaferraj)

Nasip Naço: Edhe kur erdhi zoti Gështenja në grupin tuaj unë thashë të njëjtën gjë.

Ferdinand Xhaferraj: Shiko ku keni arritur, i uron mirëseardhjen në grupin e PS, nuk e kuptoj.

 

Lajmet e fundit nga