LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhunohet nga policia malazeze anëtari i kryesisë së PL-së

17 Janar 2023, 11:18, Aktualitet CNA

Dhunohet nga policia malazeze anëtari i kryesisë së PL-së

Kryetari i Komisionit për Ekonominë dhe Financat në Partinë e Lirisë, Petraq Milo, raportohet se është dhunuar nga efektivët malazezë.

Incidenti mësohet të jetë regjistuar pak ditë më parë në kufirin e Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Raportohet se është nxjerrë me forcë nga makina dhe është dhunuar nga një efektiv malazez, ndërsa priste në radhë në kufi.

Ende nuk ka asnjë reagim nga Milo në lidhje me shëndetin e tij dhe më pas për arsyen që ka shkaktuar incidentin./CNA.al

Lajmet e fundit nga