LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hetimet për gjetjen e Ervis Martinajt/ Rrumbullaku ndez dritën jeshile

3 Dhjetor 2022, 12:16, Aktualitet CNA

Hetimet për gjetjen e Ervis Martinajt/ Rrumbullaku ndez dritën jeshile

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, u pyet nga gazetarët lidhur me hetimet për Ervis Martinajn.

Rrumbullaku u shpreh gjatë një konference për mediat se hetimet për zhdukjen e Ervis Martinajt janë në rrugë të mbarë.

“Absolutisht Policia e Shtetit është në rrugë të mbarë për rastin që ju referoni. Mendojmë dhe gjykojmë se jemi në rrugë të mbarë. Jemi në rrugë të mbarë për vënien para drejtësisë të autorit”.

Lajmet e fundit nga