LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Arjan Çani: Meloni është shumë e mirë, po të ma kërkonte do ta bëja…

10 Nëntor 2023, 07:40, Aktualitet CNA
Habit Arjan Çani: Meloni është shumë e mirë, po
Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni dhe gazetari Arian Çani

Gazetari Arian Çani ka habitur me një deklaratë të bërë në emisionin e Erla Mëhillit gjatë mbrëmjes së djeshme.

Çani foli me superlativa për kryeministren e Italisë, Giorgia Meloni, për të cilën tha se i pëlqen shumë.

Ai tha se i duket aq e mirë sa nuk do ta refuzonte.

“Kur erdhi Meloni në qeveri, nuk e di pse mua më pëlqeu shumë ajo Meloni. Më duket shumë simpatike, më duket shumë e mirë, jo vetëm si pamje, jo vetëm aq, transmeton një gjë ajo. Dhe mua po të ma kërkonte Meloni për shembull, unë do ta bëja”, u shpreh gazetari, duke shkaktuar të qeshura në studio.

Duke parë reagimin e panelistëve, Çani deklaroi se nuk do ta refuzonte për emigrantët që do të sjellë në Shqipëri.

“…Po të më thoshte do marrësh 3 mijë vetat”, theksoi ai./ CNA

Lajmet e fundit nga