LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gazetarja: Gerti Shehu kishte vetëm numrin e nënës në telefon

8 Dhjetor 2022, 22:21, Aktualitet CNA
Gazetarja: Gerti Shehu kishte vetëm numrin e nënës në
Agresori Gerti Shehu

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar se çfarë u gjet në telefonin e nënës së Gerti Shehut, personit që sulmoi kreun e PD-së, Sali Berisha.

Lala tha në emisionin “Opinion” se policia ka gjetur në telefonin e tij vetëm numrin e nënës së Shehut.

Sipas saj, personi i vetëm me të cilin agresori ka pasur kontakt telefonik, ka qenë nëna e tij.

 “Në telefon kishte vetëm numrin e nënës së tij dhe është e vështirë të zbulosh me kë ka komunikuar. Ai nuk mund të ketë zero kontakte”, theksoi gazetarja./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga