LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Festa në sheshin “Skënderbej”/ Performojnë këngëtarët më të mirë të vendit

28 Korrik 2022, 21:48, Aktualitet CNA

Festa në sheshin “Skënderbej”/ Performojnë

Ashtu siç kishin njoftuar organizatorët e koncertit festiv, në skenën e ngritur në sheshin “Skënderbej”, janë ngjitur këngëtarët më të mirë të vendit.

Koncertit festiv në kuadër të festimit të 100-vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, si dhe për të festuar hapjen e negociatave me Bashkimin Europian, të zhvilluar në sheshin “Skënderbej”, i janë bashkuar këngëtarët Xhensila Myrtezaj e cila ka hapur edhe koncertin.

Më pas kanë performuar duke ndezuar atmosferën Three Dots, Ylli Limani, Marsela Çibukaj dhe Fifi, Alban Skënderaj, Eneida Tarifa, Angjela Peristeri, Soni Malaj etj./CNA.al

Festa në sheshin “Skënderbej”/ PerformojnëFesta në sheshin “Skënderbej”/ Performojnë

Lajmet e fundit nga