LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Edi Manushi paraqitet në SPAK

25 Prill 2023, 13:26, Aktualitet CNA
Edi Manushi paraqitet në SPAK
Moderatori dhe gazetari Edi Manushi

Moderatori dhe gazetari Edi Manushi është paraqitur në SPAK. Ende nuk dihen arsyet pse është thirrur.

Nuk dihet nëse do të ketë një reagim nga ana e Manushit për të zbardhur motivin pse është thirrur në Prokurorinë e Posaçme.

Ndërsa Spak për shkak të sekretit hetimor, nuk ka dhënë një përgjigje se për çfarë dhe cilin proçes e ka thirrur./ CNA.al

Edi Manushi paraqitet në SPAK

Lajmet e fundit nga