LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fitër Bajrami/ Alibeaj dhe Bejko japin mesazhet e urimit

21 Prill 2023, 12:10, Aktualitet CNA
Fitër Bajrami/ Alibeaj dhe Bejko japin mesazhet e urimit
Foto ilustruese

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, si dhe kandidati i tij, Roland Bejko, kanë uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit.

“Uroj që sakrifica e tyre dhe agjërimi të jetë pranuar. Uroj që kjo ditë të sjellë paqe mbarësi dhe shëndet”- tha Alibeaj.

“U uroj të gjithë besimtarëve myslimanë kudo që janë ta gëzojnë këtë festë dhe ftoj të gjithë qytetarët që t’i bashkohen këtij gëzimi të madh. Uroj që pas kësaj, ditë më të mira të ketë për shqiptarët kudo që janë”, u shpreh Bejko./ CNA.al

Lajmet e fundit nga