LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dokument-Doganat përfshihen në lëvizje/ Emrat e zyrtarëve që janë transferuar

20 Korrik 2022, 10:47, Aktualitet CNA

Dokument-Doganat përfshihen në lëvizje/ Emrat e zyrtarëve

Në Drejtorinë e Doganave së fundmi janë bërë disa lëvizje.

Kreu i këtij dikasteri, Gent Gazheli, në muajin qershor dhe korrik ka fimosur dy lëvizje.

Me 27.06.2022, ka firmosur lëvizjen e Mirel Beshikut, të cilin nga detyra përgjegjësit të sektorit të tarifës e ka transferuar me detyrë si specialist në Zyrën e Mbikqyrjes së Magazinave Fiskale dhe Prodhimit, Dega Doganore, Fier.

Ndërsa me datë 19.07.2022, Gazheli ka firmosur transferimin e Ilia Bilir nga Drejtor i Antikontrabandës në Drejtor të Menaxhimit të Burimeve njerëzore.

CNA.al ka siguruar edhe dokumentet me të cilat janë bërë këto lëvizje./CNA.al

Dokument-Doganat përfshihen në lëvizje/ Emrat e zyrtarëve

Dokument-Doganat përfshihen në lëvizje/ Emrat e zyrtarëve

Lajmet e fundit nga