LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debate në parlament/ Nikolla-Bardhit: E turpshme sjellja jote, jo veprimi im

20 Korrik 2023, 11:08, Aktualitet CNA

Debate në parlament/ Nikolla-Bardhit: E turpshme sjellja jote, jo veprimi

Seanca e sotme plenare është shoqëruar me debate të forta dhe ngritje të larta të toneve të zërit.

Në momentin që deputeti Bardhi po fliste në foltore ishte garda e pranishme dhe ai ka kërkuar të nxirren jashtë.

“E para nxirr gardën nga seanca plenare, pasi nuk shoqëron garda deputetët në foltore”, tha Bardhi. 

Ai ka kërkuar daljen e tyre jashtë, ndërsa Nikolla i është përgjigjur duke thënë se është e turpshme sjellja e tij.

Nikolla: "Nuk ka nevojë ta thuash. Garda të dalë jashtë seancës plenare. Është e turpshme sjellja jote, jo veprimi im".

Lajmet e fundit nga