LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

BKH dhe RENEA bastisin vilën e deputetit socialist

19 Janar 2023, 13:43, Aktualitet CNA

BKH dhe RENEA bastisin vilën e deputetit socialist

BKH dhe RENEA bastisin vilën e deputetit socialist në Nikël, Rrahman Rraja.

Lajmi është bërë i ditur nga gazetari Artan Hoxha, i cili bën me dije se aksioni është zhvilluar në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ky aksion synonte arrestimin e Ramazan Rrajës./ CNA.al

BKH dhe RENEA bastisin vilën e deputetit socialist

Lajmet e fundit nga