LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A ka pasur mesazhe me Mirel Mërtirin?/ Gazetari thirrje SPAK: Kontrolloni telefonin e Endri Fugës

21 Mars 2023, 22:26, Denoncim CNA

A ka pasur mesazhe me Mirel Mërtirin?/ Gazetari thirrje SPAK: Kontrolloni

Gazetari Elvi Fundo i ka bërë thirrje prokurorëve të SPAK që të kontrollojnë telefonin e drejtorit për mediat në kryeministri, Endri Fugës.

Në një lidhje live për gazetarin Adi Krasta në emisionin “A show”, Fundo ka hedhur hije dyshimi duke i kërkuar prokurorëve që të shikojnë nëse në telefonin e Fugës do të gjejnë mesazhe me Mirel Mërtirin dhe njerëzit e  inceneratorëve.

“Një thirrje prokurorë të SPAK-ut, merrni dhe kontrolloni telefonin e Endri Fugës, a ka pasur mesazhe me zotin Mirel Mërtiri, apo me njerëzit e inceneratorëve?, u shpreh ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga