LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

‘24 orë para protestës’/ Ylli Dylgjeri i 'përvishet’ Silva Binos: Nuk ke as turp as fytyrë

6 Korrik 2022, 13:27, Aktualitet CNA
‘24 orë para protestës’/ Ylli Dylgjeri i
Ylli Dylgjeri

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar me ironi pas mbledhjes së Komitetit të Ekspertëve.

Gjatë diskutimeve, shefja e ISHP-së, ka rekomandurar mbajtjen e maskave në ambiente të mbyllura si pasojë e rritjes së rasteve me COVID.

Në postimin e tij Dylgjeri shkruan ky është një turp pasi 24 orë para mitingut të thirrur nga opozita kundër krimit dhe abuzimit qeveritar, komiteti bën thirrje për mbajtjen e maskave.

Turp nuk ke se nuk bën thirrje si intelektuale që vendi është infektuar me Omikrim’, shkruan Dylgjeri.

Postimi i plotë i Ylli Dylgjerit:

Omikron apo Omikrim?

O Silva Bino!

Ti nuk ke as turp as fytyre

24 ore para Mitingut madheshtor kunder krimit dhe abuzimit qeveritar!

TURP nuk ke se nuk ben thirrje si intelektuale qe vendi eshte infektuar me Omikrim.

Dhe nuk ke fytyre se e mbulon ate me masken e omikrimit!/E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga