LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentoi të hynte në stadium me biletë false/ Arrestohet tifozi

25 Maj 2022, 19:15, Aktualitet CNA

Të gjithë dëshirojnë që të jenë pjesë e kësaj finaleje të madhe në “Air Albania” mes Romës dhe Fejnordit.

Dëshira e madhe për të qenë pjesë e kësaj ngjarjeje ka bërë që tifozët të falsifikojnë edhe biletat.

Bëhet me dije se Policia ka ndaluar një tifoz para nisjes së takimit mes Romës dhe Fejnordit, pasi ka tentuar të futet në stadium me biletë false.

Ai është identifikuar ngjatë kontrolleve dhe u shoqërua menjëherë nga policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga