LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia “çarmatos” tifozët/ Çfarë u është gjetur gjatë kontrollit

25 Maj 2022, 18:35, Aktualitet CNA

Policia ka kryer kontrolle të rrepta ndaj tifozëve përpara se të futen në stadiumin ‘Air Albania’.

Gjatë këtyre kontrollove sendet e forta janë hequr dhe janë vendosur në tokë.

Ndër sendet e hequra janë shishe, bidonë si edhe çakmakë… shishe birre, deodorantë.

Ndonëse na ndan edhe pak kohë nga nisja e ndeshjes, më shumë se gjysma e tifozëve janë futur në stadium./CNA.al

Lajmet e fundit nga