LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak minuta para finales/ Regjistrohen të tjera përplasje mes policisë dhe tifozëve

25 Maj 2022, 18:20, Aktualitet CNA

Të tjera incidente kanë ndodhur pak minuta para fillimit të finales së Konferenc Ligës mes tifozëve dhe policisë.

Përplasje të dhunshme janë regjistruar në stadiumin Air Albania, ku policia është konfrontuar me tifozët e Romës dhe Feyenoord.

Nuk dihet ende se çfarë ka shkaktuar këtë përplasje, ndërsa në tokë shihet dhe një tifoz.

Edhe më parë pati një përplasje mes kur policia ndaloi nje tifoz të Feyenoord dhe në atë moment u futen ultrasit duke u përplasur me policinë./CNA.al

Lajmet e fundit nga