LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfehet Brisida Shehaj/ Kur isha studente punoja si fotomodele

20 Maj 2022, 20:50, Politikë CNA

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj, ka rrëfyer sot detaje nga jeta e saj që askush nga ne nuk i dinte më parë.

Ajo ka zbuluar se në vitin 2005, kur ishte studente në vitin e tretë të Ekonomikut, ka qenë angazhuar si modele dhe fotomodele.

?Ka qenë mendimi i Marcela Latit, dhe më pas e Enada At? Nikollës për të më përfshirë në projektet e tyre, si modele. Ishin të parat dhe të fundit aktivitete, pasi s?kam pasur asnjëherë pasion botën e spektaklit?, tregoi Shehaj në Tv Klan./ CNA.al

Lajmet e fundit nga