LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtatzënë për herë të parë/ Ministrja e Ramës në pritje të ëmbël

14 Maj 2022, 09:43, Aktualitet CNA

Ministrja e Shtetit për Mbrotjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali është në pritje të ëmbël për herë të parë.

Lajmi është konfrimuar nga të afërmit dhe familjarët e saj, se ministrja është në pritje të një fëmije.

Ministrja ka preferuar që këtë detaj të jetës së saj private ta mbajë sa më larg syrit mediatik, duke u shfaqur në publik me veshje të gjera.

Ende nuk është bërë e ditur gjinia e fëmijës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga