LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Palaço, zhduku, legen”/ Plas sherri mes Spahos dhe Bardhit

12 Maj 2022, 11:52, Politikë CNA

Në seancën e sotme parlamentare ka pasur përplasje mes deputetëve të opozitës. Deputeti Edmond Spaho ka pasur një përplasje me tone të ashpra me deputetin Gazment Bardhi.

Ata i janë drejtuar njëri-tjetrit me ofendime, “palaço, s?të vjen turp, zhduku.”

I gjithë debati ka ndodhur për shkak të deklaratës së Bardhit në emisionin “Open”, ku denoncon se një prej kolegëve të tij në PD, ka vilë 760 mijë euroshe dhe është peng i kryeministrit Edi Rama.

Je shpifës, gënjashtar dhe legen që thua që vila 760 mijë euro është e njërit nga katër deputetët Noka, Shehu, Spaho, Leskaj“, i është drejtuar Spaho-Bardhit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga