LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gara për kreun e PD-së/ Zbulohet lëvizja e Sali Berishës

12 Maj 2022, 11:35, Politikë CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha, me datën 13 maj në orën 16:00 do të jetë në Elbasan, në Teatrin ?Skampa?, për të prezantuar programin e tij në kuadrin e zgjedhjeve për kreun e PD-së.

?Ditën e premte, më 13 maj, në orën 16.30, në Teatrin ?Skampa? vjen Lideri Historik i Partisë Demokratike Prof. Dr. Sali Berisha për të prezantuar Programin e Tij në kuadrin e zgjedhjeve për Kryetarin e Ri të PDSH.

Do të ftoja në këtë dëgjese, çdo demokrat dhe qytetar të Elbasanit!

Në Shtëpinë Tonë ka vend për cilindo, si për ata që e duan Sali Berishën dhe për ata që kanë mendim ndryshe?

Forca jonë qëndron tek bashkimi i individëve dhe jo tek indoktrinimi i kolektivit!!

Vetëm kështu ne do të kthehemi në një Uragan Shprese, të cilin e pret cdo elbasanas dhe shqiptar!!!?, thuhet në njoftim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga