LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“PD ra sikur Kabuli”/ Gjekmarkaj krahason demokratët me talebanët

14 Prill 2022, 15:17, Aktualitet CNA
“PD ra sikur Kabuli”/ Gjekmarkaj krahason demokratët me

Deputeti Agron Gjekmarkaj, i cili herë e shan e herë i ?serviloset? Lulzim Bashës, mendon se demokratët janë njësoj si talebanët.

Këtë deklaratë Gjekmarkaj e ka bërë në një intervistë ku ka sulmuar kolegët e tij në selinë blu.

?Të duket ndonjëherë sikur PD ra sikur Kabuli, erdhën talebanët për ta marrë, Basha iku si Ashraf Ghani dhe ata e morën pushtetin?, është shprehur deputeti i Lezhës, i futur në sallën e parlamentit me votat e demokratëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga