LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestimet e efektivëve në Morinë/ Rama: SPAK goditi çerdhen e korrupsionit në Policinë e Shtetit

8 Prill 2022, 15:08, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me arrestimet e sotme të efektivëve policorë në lidhje me pikën kufitare të Morinës.

Me anë të një postimi në rrjetin social Tëitter, Rama ka përgëzuar punën e SPAK-ut dhe SHÇBA-së, në goditjen e dhënë ndaj efektivëve të korruptuar të Policisë së Shtetit.

?Përgëzime SHÇBA-së dhe SPAK-ut për operacionin shembullor të goditjes së një çerdheje të korruptuarish në Policinë e Shtetit! Uroj që kjo frymë e cilësi bashkëpunimi të vazhdojë në funksion të fshirjes së çdo njolle që ndot uniformën e policisë?, ka shkruar kryeministri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga