LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Balla bën zëdhënësin e Bashës në Kuvend/ Spaho: Jeni si mishi me thoin

27 Janar 2022, 11:51, Politikë CNA

Deputeti demokrat, Edmond Spaho ka reaguar pas fjalës së mbajtur nga kreu I grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, sot në Kuvend.

Spaho tha se Balla, foli në emër të Lulzim Bashës dhe mbrojti këtë të fundit, duke treguar hapur se janë bashkë.

?Bëni mirë që flisni në emër të Lulit në këtë sallë.

Ai ka nevojë për mbështetje.

Pavarësisht ndonjë finte që bëre ne fund, fjalimi isnhte totalisht në mbështetje të tij.

Ta shohin njerëzit si jeni lidhur si mishi me thoin me njëri-tjetrin?-tha Spaho./CNA.al

Lajmet e fundit nga