LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha vijon teatrin në Kuvend/ Demokratët i “nxjerrin bojën”

27 Janar 2022, 10:32, Politikë CNA

Kryetari i shkarkuar i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon teatrin e tij, në Kuvend, duke bërë sikur po ?lufton? përballë kryeministrit Edi Rama, ndërkohë që detajet thonë të kundërten.

Por, ndërsa Basha gjatë fjalës së tij sot në Kuvend kërkoi praninë e kryeministrit, demokratët në rrjetet sociale, i janë ?vërsulur? me komente.

Demokratët e akuzojnë Bashën, si bashkëpunëtor të kryeministrit.

?Si bën kështu sikur lufton Edi Ramë, jo që bashkëpunon me të puuuu?-shkruan një ndjekës i Bashës, në rrjetet sociale.

Ndërsa një tjetër shkruan ?Katër zgjedhje i ka humbur ai pret edhe nja katër të tjera .Paska qënë i pacipë?.

Gjithashtu një tjetër shkruan ?Sna le rehat edhe duke pirë kafe, të të fus një të fshirë mos të ta shoh bojen se isha 29 vjeç kur erdhe kryetar dhe tani jam bërë 40 vjeç, akoma kryetar je. Hup mos të të shohim më?.

Më poshtë disa nga komentet:

Lajmet e fundit nga