LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Tomorr Alizoti i shtrëngon dorën Berishës/ Basha në arrati

27 Janar 2022, 11:35, Politikë CNA

Ish kryeministri, Sali Berisha, pas katër muajsh, është rikthyer  në Kuvend.

Ndërsa Lulzim Basha ka ikur fshehurazi , deputeti  i qarkut të Beratit Tomorr Alizoti ka shkuar të takojë Berishën menjëherë pasi ka hyrë në sallë.

Ai është fotografuar I buzëqeshur duke i dhënë dorën Berishës, në krah të cilit janë ulur deputetë Flamur Noka dhe Albana Vokshi.

Pas daljes nga Kuvendi Berisha është takuar edhe ne deputetin e Lushnjës, Saimir Korreshi./CNA.al

Lajmet e fundit nga