LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Kryesisë, Basha mbledh edhe Kolegjin e Kryetarëve/ Vendimet që pritet të merren

11 Janar 2022, 20:23, Politikë CNA
Pas Kryesisë, Basha mbledh edhe Kolegjin e Kryetarëve/ Vendimet

Lulzim Basha pas Kryesisë, do të mbledhë nesër edhe Kolegjin e Kryetarëve.

Përmes një mesazhi të dërguar nga sekretari i shkarkuar Gazment Bardhi, bëhet e ditur edhe vendimet që pritet të merren gjatë mbledhjes.

?Të nderuar Kryetarë, Nesër, datë 12 Janar, ora 16:00 do të zhvillohet mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve të PD për diskutimin mbi kalendarin dhe masat për organizimin e partisë në zbatim të vendimit të Kuvendit Kombetar të datës 18 Dhjetor ?Për miratimin e programit organizativ të Partisë Demokratike?, që nuk u realizua dot për shkak të dhunës në datën

8 Janar. Në mbledhje merr pjese edhe Sekretariati i Partisë. Programi i diskutuar, propozuar dhe miratuar nga Kolegji i Kryetarëve, do ti nënshtrohet më pas miratimit nga Kryesia e Partisë. Me respekt, Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi?, thuhet në mesazh./CNA.al

Lajmet e fundit nga