LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kryetari i shkarkuar sulmon dhe fyen/ Hajdarmataj “gozhdon” Bashën

14 Dhjetor 2021, 10:47, Politikë CNA
Kryetari i shkarkuar sulmon dhe fyen/ Hajdarmataj “gozhdon”

Anëtarja e Komisionit për Rithemelimin e PD, Mimoza Hajdarmataj, ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha.

Me anë të një fotoje ilustruese nga Kuvendi i 11 Dhjetorit, Hajdarmataj i drejtohet Bashës me dy pyetje.

?A zihet dielli me shoshë?

Nëse sulmon dhe fyen demokratët, kryetari i kujt paske qënë deri me dt 11 Dhjetor, Lulzim Basha??, shkruan Hajdarmataj, Bashës.

Lajmet e fundit nga