LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Grida Duma i mban inat Veliajt/ Klodiana Lala zbardh seancën në GJKKO

4 Tetor 2021, 09:21, Aktualitet CNA

Në Gjykatën e Posaçme vijon përballja mes deputetes së PD-së, Grida Duma dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Seanca e sotme ka dështuar pasi ka munguar prokurori, ndërsa është caktuar data 14 Tetor për seancën  e radhës.

Kujtojmë se Duma e ka paditur Veliajn për shpifje.

Sipas gazetares Klodiana Lala, në seancën e kaluar gjykata kaloi çështjen për gjykim, pasi Duma refuzoi të zgjidhte çështjen me pajtim./CNA.al

Lajmet e fundit nga