LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ristani akuza Bashës/ Mblodhi 12 milionë euro nga zgjedhjet, strukturave të PD nuk u dërgoi as karburant

16 Shtator 2021, 20:49, Politikë CNA
Ristani akuza Bashës/ Mblodhi 12 milionë euro nga zgjedhjet,

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka hedhur akuza të forta ndaj kryedemokratit Basha.

I ftuar në emisionin ?Të Paekspozuarit?, Ristani tha se në zgjedhjet e fundit Basha ka mbledhur 12 milionë euro nga donatorët dhe biznesmenët, por strukturave të PD-së nuk u kanë dërguar as karburant.

?Në zgjedhjet e fundit thuhet se Basha ka mbledhur 12 milionë euro, nga donatorët dhe biznesmenët. Strukturave të PD-së në këto zgjedhje nuk u kanë çuar as karburant. E kam me informacione nga brenda. Ai edhe kur humb, fiton?, tha Ristani./CNA.al

Lajmet e fundit nga