LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Topalli “nxjerr zbuluar” Bashën/ “Kryetar i shitur, nuk njeh ligj e as parime”

16 Shtator 2021, 19:24, Politikë CNA
Topalli “nxjerr zbuluar” Bashën/ “Kryetar i shitur, nuk

Ish kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, e ftuar në emisionin Opinion, me Blendi Fevziun komentoi takimin e Sali Berishës me demokratët dhe deklaratat e tij ndaj Bashës.

Topalli theksoi se përveçse një lider i thyer, ashtu siç e cilësoi edhe Berisha, kreu i PD Lulzim Basha është një kryetar i shitur që nuk njeh votë, ligj e as parime.

?Zoti Berisha tha se Basha është lider i thyer, në fakt kryetari është i shitur.

Fakti është që ai njeri nuk njeh votë, nuk njeh ligj, nuk njeh parime?, tha Jozefina Topalli./ CNA.al

Lajmet e fundit nga