LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shkarkimi i Metës/ Miratohet raporti i Komisionit Hetimor

9 Qershor 2021, 12:03, Politikë CNA

Me 104 vota pro, 7 kundër 2 abstenime dhe dhe me 1 votë të pavlefshme,  është miratuar raporti i Komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, nga Kuvendi.

Tashmë pritet  të votohet shkarkimi i Presidentit Ilir Meta./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga