LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zeshkanja e "Playboy" që çmend ndjekësit/ Njihuni me modelen seksi, India Reynolds

29 Maj 2021, 09:18, Lifestyle CNA
Zeshkanja e "Playboy" që çmend ndjekësit/ Njihuni me

India Reynolds është një modele mjaft e njohur në rrjetet sociale. Ajo ka qenë imazh i revistave  të njohura si Playboy dhe The Sun.

Bukuroshja gjithashtu e rriti famën e saj ku u bë pjesë e realityshoët Love Island.

India më së shumti pozon me bikini dhe të brendshme të brendshme seksi, duke çmendur ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga