LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ishte e tmerrshme”/ Shqipja tregon çfarë i bëri Jasmina nga xhelozia për Andin

28 Maj 2021, 19:12, Lifestyle CNA
“Ishte e tmerrshme”/ Shqipja tregon çfarë i bëri

Andi dhe Jasmina ishin dyshja më e pëlqyer në emisionin e dashurisë ?Përputhen?, por pas daljes ata u ndanë përfundimisht.

Lajmin e ka konfirmuar disa ditë më parë vetë Jasmina, e cila tregoi se nuk mund t?i toleronte disa sjellje të Andit.

Por pavarësisht se ata nuk janë më bashkë, ish-konkurentja e ?Përputhen? vijon të xhelozojë për djalin që njohu në emision.

Sot Shqipja, një tjetër ish-konkurente, ka treguar një ngjarje që i ka ndodhur në festën e ?Përputhen?, ku Jasmina ishte bërë zheloze për shkak se Shqipja ishte duke kërcyer me Anin.

Shqipja rrëfeu se nga xhelozia Jasmina shkoi të lagte me shampanjë Andin, por në vend të tij kishte lagur pa dashje ish-konkurenten.

?Unë kam kërcyer shumë. Nuk kam pushuar asnjë moment. Fationi nuk donte të kërcënte, unë po kërceja me Andin. Skena e xhelozisë ishte që Jasmina në vend se të lagte Andin me shampanjë, më lagu mua. Ishte skenë e tmerrshme?, deklaroi Shqipja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga