LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani e pranon publikisht se nuk është me Ledjanën/ “Më ka bërë bllok gjithandej”

28 Maj 2021, 08:25, Lifestyle CNA

Mevlan Shaba ka sqaruar njëherë e mirë të vërtetën për lidhjen me Ledjana Prengën.

I ftuar dje në emisionin Përputhen ai është shprehur se gjërat janë ndarë mes tyre dhe se Ledjana i ka bërë bllok në të gjitha rrjetet sociale.

Aoi u shpreh se gjërat nuk ishin mirë mestyre qëkur ishin pjesë e emisionit, por pas daljes nga programi ata nuk kanë patur kontakte me njëri-tjetrin.

Ai përmendi faktin se edhe në festën e organizuar pak ditë më parë ajo nuk ishte prezente.

Mevlani tha se videot që kanë qëarkulluar në rrjetet sociale ku ai shihej duke kënduar dhe kërcyer me Antonelën, kanë ndikuar për keq tek ajo.

Në përfundim ai tha se lidhja e tyre kishte përfunduar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga