LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- U pajtuan në Përputhen/ Ola dhe Jasmina nuk ndahen nga njëra-tjetra

28 Maj 2021, 14:18, Lifestyle CNA

Dy ish konkurrentet e Përputhen, Jasmin Kadriu dhe Ola Zenelaj, duket se janë të pandashme nga njëra-tjetrën.

Dy mikeshat u pajtuan teksa ishin pjesë e Përputhen, pasi kishin kohë që nuk flisnin me njëra-tjetrën për disa aryse që nuk i zbuluan sa ishin në emision.

Jasmina dhe Ola kanë publikuar në Instagram një video, ku tregojnë se janë bashkë me pushime.

Dy bukuroshet shfaqen tejet seksi të veshura me bikini, duke ndezur kështu rrjetin.\CNA.al

Lajmet e fundit nga