LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja më “hot” që keni parë ndonjëherë/ Kjo është “bisha” e Instagramit

28 Maj 2021, 11:30, Lifestyle CNA

Aktorja dhe modelja Krisondra Daigneault lindi në California. Karriera e saj filloi si modele në moshën 10 vjeç, dhe më pas në moshën 11 vjeç ajo zbuloi talentin e saj si aktore.

Pas një konkursi të quajtur Model Search America, Krisondras iu ofrua kontrata ekskluzive nga mosha 14 vjeç, me agjenci të ndryshme modelimi dhe talentesh nga e gjithë bota.

Krisondra nënshkroi me menaxherin Kim Matuka, dhe ajo vazhdon të ndjekë ëndrrën e saj në aktrim dhe modelim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga