LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tatuazhe në çdo pjesë të trupit/ Njihuni me bjondinën provokuese

28 Maj 2021, 12:33, Lifestyle CNA

Modelja australiane Tina Louise, është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron mbi 2 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve falë linjave të saj perfekte, fotove provokuese si dhe tatuazheve që ka gdhendur në të gjithë trupin.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Tina Louise që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga