LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Luan rolin e viktimës”/ Ledjana reagon pas rrëfimit të Mevlanit

28 Maj 2021, 08:59, Lifestyle CNA

Mevlan Shaba, në puntatën e kaluar të Përputhen tregoi se mes Ledjanës dhe tij kishte përfunduar çdo gjë.

Ai u shpreh se ish konkurrentja i kishte bërë bllok në të gjitha rrjetet sociale dhe se nga momenti që kishin lënë programin nuk kanë patur kontakte të shumta bashkë.

Pas gjtihë rrëfimit të tij në Përputhen Ledjana nuk ka nguruar të hedhë thumbed e saj drejt Mevlanit në Instagram.

Në një thënie që Ledjana ka publikuar në story ku shkruhet: ?Njerëzit e vërtetë janë ata që t?i thonë gjërat në sy dhe jo që luajnë rolin e viktimës mbrapa krahëve!?, duke nënkutpuar se Mevlani po luan rolin e viktimës dhe po i thotë gjërat pas shpinës së saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga