LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E parezistueshme/ Njihuni me yllin e Playboy, Ines Trocchia

28 Maj 2021, 11:12, Lifestyle CNA

Ines Trocchia është një modele shumë seksi e cila është bërë shumë e njohur falë fizikut të saj perfekt.

Trocchia është mjaft e famshme pasi është bërë imazh i shumë markave të njohura si Playboy, Armani dhe Gucci.

Ajo gjithashtu ka pozuar për kopertinat e revistave si Maxim dhe Pin up në Itali. Revista ndërkombëtare FHM Spain i kushtoi një artikull me gjashtë faqe me titull: Në këmbët e tua Ines.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga